29 Mart 2015 Pazar

1 Raine Miller - Senin İçin [ Blackstone Serisi #2 ]


~*~
"Senin için her şeye rest, bebeğim."
~*~

Çırılçıplak kitabıyla tanıştığımız Ethan Blackstone ve Brynne Bennet hikayesine devam ediyoruz.

Anladığınız üzere Senin İçin, Çırılçıplak kitabının devamı ve Blackstone Serisinin de 2. kitabı aynı zamanda o yüzden ilkini okumadan bunu okumaya kalkmayın :)

Çırılçıplak kitabında (biraz spoiler gibi olacak ama) Brynne, Ethan'ı terk ediyor ve orada bitiyordu bunda ise aynı yerden başlıyor ama anlatım erkek karakter tarafından yani Ethan'ın tarafından anlatılıyor. İlki Brynne tarafından anlatılmıştı.

Değişik bir bakış açısı ve daha değişik bir duygu katmış kitaba bu durum. ilk kitapta gizemli kalan Ethan'dı bunda da gizemli kalan Brynne oldu ve ben bunu sevdim!

~*~
"Asla uzun bir zamandı. 
Ona bir ya da iki gün verebilirdim, 
fakat asla, su götürmez bir şekilde söz konusu bile değildi."
~*~

Senin İçin kitabında Brynne'ın geçmişi açığa çıkıyor, Ethan'ın geçmişine dokunuşlar var ve ikisinin ilişkisinin içine sevimli kuzenler, aileler de giriyor...

Ethan tam olarak bekar kadınların hayallerini süsleyen bir erkek. Neden mi? Çok basit! Adam duygulaırnı dile getiriyor. Sevdiğini söylüyor... özlediğini söylüyor... onunla olmak istediğini söylüyor... sahiplenici... kıskanç.. tamam son iki özellik de biraz abartıyor olabilir ama o kısımları kadın törpüleyebilir bence ;) Ama inkar edemeyeceğim bir kısım var, o da Ethan'ın zaman zaman takıntılı bir sevgili olduğunu düşündüğümdür. Cidden bazen öyle hissettirdi.

"Ethan adamım senden bir tane istiyorum" demem hiçbir şey engel olamaz ama  :D

Her ne kadar ilk kitabı okurken Ethan'ın devamlı bebeğim demesine takılmış olsam da o bile sevimli geliyor :) Hatta bir yerde Brynne bana bebeğim dedi tarzında bir şeyler düşünüyor ya... öl bit ya!!!

Kitapta biraz hareket vardı en azından bazı koruma ve güvenlik önlemlerinin sebeplerini anladık ve neden Brynne'ın peşindeler onu öğrendik detaylarıyla. Ama Ethan ağzından anlatılıyor, adam güvenlik işleriyle uğraşıyor biraz daha hareket olabilirdi dediğim zamanlar oldu.

~*~
"Sanırım aşık olmak insana bunu yapıyordu. 
Sadece tek bir tedavinin olduğu bir sancı çekmeni sağlıyordu. 
Brynne benim tedavimdi."
~*~

Seriyi seviyorum ve 3. kitabı heyecanla bekleyeceğim şüphesiz ki! Sizlere tavsiye eder miyim? Tabi ki ederim eğer +18 iseniz. Ne de olsa erotik sahneleri var ve sevişme sahneleri detaylandırılarak anlatılmış :)


The Blackstone Affair Serisi'nin kitapları:
~*~
"Sonsuza kadar rest çekeceğim, bebeğim."
~*~Orijinal adı     : All In
Yayınevi          : Yabancı Yayınları
Çevirmen        : Tuba Özkat
Sayfa sayısı     :  261

Kitabın tanıtımı:

Yaklaşan tehlike. Uğruna savaşılacak bir aşk. Her şeyini ortaya koyan bir adam. Ethan Blackstone, Brynne'in güvenini kötüye kullanmış ve terk edilmişti. Fakat bunu kabullenmek gibi bir niyeti yoktu. Amerikalı kadınını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Aralarındaki tutku yakıcıydı, fakat birbirlerinden sakladıkları sırlar karanlık, ürkütücü ve her türlü gelecek planlarını yok edebilecek kadar güçlüydü. Şimdi Brynne tehlike altındaydı ve Ethan sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır bir adamdı. Onu korumak için göze almayacağı şey yoktu. Onun için her şeyini ortaya koyacaktı. Peki yaptıkları Bryenne'i korku içinde yaşamaya sürükleyen geçmişinden kurtararak yeniden onun dokunuşunun sıcaklığını hissetmeye ve güvenini kazanmaya yetecek miydi?

1 yorum :

  1. Güzell ama çok kısaydı christian grey ve anastasia zannettim çook benzerr

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın