19 Eylül 2015 Cumartesi

2 Raine Miller - Aç Gözlerini [ Blackstone Serisi #3 ]


~~~*~~~
Gittiği her yerde kalbimi de beraberinde götürüyordu. 
Kalbim onun ellerindeydi. 
~~~*~~~

Blockstone Serisinin 3. kitabında da olaylar durdurak bilmeden devam ediyor. 2. kitapta bıraktığımız yerden başlıyor olaylar ve Ethan & Brynne'ın aşkı da soluksuz, tutkulu devam ediyor. Brynne'ın hayatını tehdit edenlerin bu kitapta kim olduğu açığa çıkıyor ama işte o ama... oldukça şaşırtıcı diyebilirim.

Direk yoruma daldım gidiyorum. Kısa bir bilgi vereyim size ben ondan sonra kaldığım yerden devam edeyim.

Blackstone Serisi, 4 kitaptan oluşan aşk romanı serisi. Tabi içerisinde erotizm de var bunu söyleyeyim sonra uyarmadınız demeyin. İlk kitap Çırılçıplak, 2.kitap Senin İçin ve Aç Gözlerini de serinin 3. kitabı. Okumak isteyenler sırasıyla okumalı çünkü kitaplar birbirinin devamı niteliğinde. Aşk, tutku, heyecan ve biraz adrenalin içeriği var.

Seri, Brynne'ın babası kızının geçmişte yaşadığı olayın ortaya çıkması ve suçlularının tekrardan kızına bela olmalarından korkması sonucunda güvenlik şirketi sahibi Ethan Blackstone'dan kızını korumasını ister. Tanıştıklarında aralarındaki çekime yenik düşerek bir ilişki içerisine giren Ethan ve Brynne çiftine hayat hiç de kolaylık sağlamaz. İkisinin geçmişi, birbirlerinden saklanan sırlar sonucunda hem ilişkileri sınanır hem de geçmişlerinin izleri peşlerini bırakmaz.
2. kitapta Brynne'ı takip eden adam kitabın sonlarında okuyanların tanık olduğu olay sonucunda kendini tekrar hatırlattığında bitmişti kitap. Aç Gözlerini de oradan kaldığı yerden devam ediyor.

Kitaptaki aşk hızla devam ederken evrenin bu çifte bir sürprizi var... bir bocalama süresine girip de yeni hayatlarını kabul edip yollarına bakma çabasına girdiklerinde Brynne'ın takipçisi kim ortaya çıkıyor...

Susuyorum... aldım hızımı gittim ve kitabı anlattım resmen :) hatta seriyi anlattım neredeyse. :)

Serinin 3. kitabını okuyup yorum yazıyorsam seriyi sevdiğimi anlışılır, bu yüzden kitabı beğendim falan filan demeyeceğim. Ama Ethan'ın aile ilişkisini, ailesi ile olan ilişkisini çok sevdim :) Hele küçük Zara'yı çok sevdim ;)

İlk iki kitaptan sonra bu kitabı kapatırken yüzümde bir gülümseme oldu. Çünkü çok güzel sonlandı :)

 Dördüncü kitabı bekliyorum :D Seriyi erotizmden rahatsız olmayan her aşk romanı okuruna tavsiye ediyorum ;)

~~~*~~~
Hayatta bu kadar mutlu olmanın mümkün olduğunu hiç bilmiyordum. 
~~~*~~~


The Blackstone Affair Serisi'nin kitapları:


Kitabın adı    : Aç Gözlerini
Orijinal adı   : Eyes Wide Open
Yazarı           : Raine Miller
Çevirmen      : Tuba Özkat
Yayınevi        : Yabancı Yayınları
Sayfa sayısı    : 406

Kitabın tanıtım yazısı:

Raine Miller'ın New York Times Bestseller serisi Blackstone, heyecan ve tutku dolu bir şekilde devam ediyor... Beklenmedik olaylar. Parçalanmak üzere olan bir ilişki. Her şeye göğüs geren tutkulu bir aşk.

Blackstone Serisinin üçüncü kitabında, hayatın karşılarına çıkardıklarıyla boğuşan Ethan ve Brynne'i büyük sürprizler bekliyordu. Hiçbir şeyin aralarına girmesine izin vermeyeceklerine dair ettikleri yemine rağmen geçmişin karanlık yüzü aralarındaki tutkulu bağı koparmak için peşlerindeydi. 

Son derece yıkıcı bir kaybın ardından doğan yeni bir umut ikiliye gerçekten neyin en önemli olduğunu gösterecekti, ancak âşıkların acı dolu geçmişlerini geride bırakmaları gerçekten mümkün olabilecek miydi? Birisi hâlâ Brynne'in peşindeydi; 2012 Londra Olimpiyatları'nın şehirde yarattığı keşmekeşi kendi planını uygulamak için kullanmaktaydı ve Brynne ve Ethan, her şeylerini kaybetme riskiyle karşı karşıyaydı. 

İkili, kontrolleri dışında gelişen bu olaylara boyun mu eğecekti, yoksa birbirlerini ne pahasına olursa olsun kurtarmak için savaşacaklar mıydı? Aç Gözlerini, gerçek aşkın zorluklar ve tehlike karşısında ne mucizeler yaratabileceğinin tutku dolu hikâyesi. 

5 HARİKA yıldız! Yılın en heyecanla beklediğim kitaplarından biriydi. KUSURSUZDU. Yoğundu. Duygusaldı. Tek kelimeyle güzeldi. Ve Ethan gelmiş geçmiş en iyi kitap erkek arkadaşlarından biri!"
-R. K. Lilley, Havada serisinin çoksatan yazarı-

"Aç Gözlerini ağızları açık bırakan, heyecanla yürek titreten, nabzınızı hızlandıran, duygu, romantizm, şehvet yüklü ve kesinlikle en koşulsuz, en unutulmaz aşkın birleştiği bir yolculuk."
-Katie Ashley, New York Times çoksatarı Gizemli Adam romanının yazarı-

"Seksi, davetkâr ve baştan çıkarıcı! Aç Gözlerini daha başından ayaklarınızı yerden keserek sizi bağımlısı yapacak bir aşk, tutku ve gizem hikâyesi."
-Aestas Book Blog-

2 yorum :

  1. Serinin iki kitabini okudum ac gozlerini kaldi muhtesem bir hayall gucune sahipsiniz

    YanıtlaSil
  2. Kitaplar aydınlık gezegenlerdir siz de gezegenleri keşfedin

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın