11 Mart 2013 Pazartesi

0 Michelle Willingham - MacEgan Olmak


MacEgan Kardeşler serisinin altıncı kitabı MacEgan Olmak...

Seriyi geç de olsa bitirdim ve son bir kitabı kaldı o da henüz çevrilmedi ne yazık ki... Ama genel olarak MacEgan erkeklerinin kitapları bitti. Ve hepsine ayrı ayrı bayıldım.

Trahern'in hikayesini birazıcık Bevan'ın hikayesine benzettim. Aslında konu olarak benzerlik yoktu ama Bevan'da karısını kaybetmiş onun yasını tutarken başka bir kadına aşık oluyordu Trahern'de sevdiği evlenmek istediği kadını kaybediyor ve onun yasını tutarken ve intikam isterken başka kadına aşık oluyor. Özellikle Trahern'in geçmişini öğrendikten sonra bu benzerlik beni gülümseterek "evet adamım sen bir MacEgan'sın" dedim.

Morren'in yaralı ruhunu ve bedeninin ilacı Trahern'in olması çok romantikti. Aslında ikisi de yaralı ruhlarını birbirleri ile iyileştirdiler ve bunu okumak çok zevkliydi.

Gunnar ile aralarında gelişen istemsiz yakınlığın ardındaki gerçekler cidden çok güzeldi ama en güzeli de MacEgan kardeşlerinin aralarındaki bağ... Kitapta diğer kardeşleri okumak, onları çoluk çocuk görmek, mutluluklarına tanık olmak çok güzeldi. Özellikle bir önceki kitaplarda onların en zorluklardan geçtiğini okuyup da bunda onları evli mutlu çocuklu okumak inanılmaz bir zevk ve tatmin duymama neden oldu.

Morren'in kardeşi için yaptığı fedakarlık insanın içine işleyen bir fedakarlıktı ve kitapta en çok mutluluğu hak eden kişinin onun olması gerektiğine inandım... Onu gülerken, mutlu olurken okumayı istedim ve yazar kitabın sonunda bunu bana verdi.

Seriyi en başından beri okumak ve her bir kardeşin mutluluklarına tanık olmak çok güzeldi. Bazen bazı kitaplar ya da seriler bittiğine üzülürsünüz ve bende bu seri bitti diye üzülüyorum. Umarım yakın zamanda yazarın yeni serilerini okuyabiliriz.

Serinin altı kitabını da tavsiye ederim... Her biri ayrı bir tat ve heyecan veriyor. Okumaktan keyif alacaksınız.

Serisinin diğer kitapları şu şekilde:
  1. Yasak Tutkular
  2. Yasaklı Gelin
  3. Acılarla Gelen
  4. Şifalı Eller
  5. Sadece Sen
  6. MacEgan Olmak
  7. Warriors in Winter (henüz çevrilmedi)
Kitabın konusunu aşağıda paylaşıyorum:

İntikam hırsıyla dolu İrlandalı bir savaşçı...Trahern MacEgan, bir savaşçının bedenine, bir ozanın yüreğine sahip. Sevdiği kadını kaybettiğinde, yüreği öfke ve intikam hırsıyla çarpıyor sadece.Sessizce acı çeken bir kadın...Morren O’Reilly, acıyı ve utancı tatmış bir kadın. Yüreği korkuyla çarpsa da başı daima dik, hayata tutunmaya çalışıyorMorren, Trahern’in içindeki karanlığı aydınlatan ışık olabilecek miydi?Trahern, Morren’in ruhundaki yaralara çare olabilecek mi?İntikam ve nefretle çarpan iki yürek, aşka teslim olacaklar mıydı?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın