11 Mart 2016 Cuma

5 Kitap Tanıtımı

Kitabın adı    : The Originals - Düşüş
Orijinal adı   : The Loss
Yazarı           : Julie Plec
Çevirmen      : Ebru Sürmeli
Seri bilgisi     : The Originals #2
Yayınevi        : Go Kitap
Sayfa sayısı    : 280

Kitabın tanıtım yazısı: 

AİLE GÜÇTÜR
Köken Vampir ailesi bin sene evvel birbirlerine bir söz verdi. Her zaman ve sonsuza dek bir arada kalacaklardı. Ama verilen sözleri tutmak ölümsüzken bile kolay değildi.

Yıl 1766. Klaus, Elijah ve Rebekah Mikaelson kasırgada yerle bir olan şehirleri New Orleans'ı aradan geçen kırk dört yıl içinde adeta yeniden inşa edip eskisinden de görkemli bir hale getirmişlerdir. Cadılar bataklığa çekilmiş, kurtadamlarsa arkalarına bakmadan kaçıp gitmiştir. Ama bu kadarı Klaus için yeterli değildir. O kral olmak, şehre kraliçesi ile birlikte hükmetmek ister. Ve nihayet en çok arzuladığı şeyi gerçekleştirecek bir cadı bulur ama cadının niyeti Klaus'u kullanarak ölmüş atalarını diriltmek ve New Orleans'ı geri almak için bir savaş başlatmaktır. Mikaelson kardeşler cadıların bu hamlesini savuşturmak için güç birliği yapsa da kesin olan bir şey vardır: Çok kan dökülecektir.

5 yorum :

 1. Ne zaman çıkacak ki acaba? ilk kitap güzeldi bununda öyle olmasını umuyorum ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şuan matbadaymış muhtemelen önümüzdeki hafta matbaadan çıkacak ona göre de dağıtımı yapılır diye tahmin ediyorum =) İlk kitabı henüz okumadım 2. kitabın çıkmasını bekliyordum ama sanırım artık okuyacağım bende :D

   Sil
  2. Süper ^^ Okuduğun zaman yorumunu beklerim ^^

   Sil
 2. Bu kitap son zamanlarda her yerde... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevilen bir serinin 2. kitabı dolayısıyla beklenen bir kitap da o yüzdendir :)

   Sil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın