4 Eylül 2014 Perşembe

2 Mimlendim! The Chocolate Books Tag (Çikolata Kitap Uymu)Bir kere daha mimlendik! :) Bu işi sevdim ben. 

Bu sefer beni mimleyen bloglar, 
Teşekkür ettim arkadaşlar beni bu etkinliğe davet ettiğiniz için. Öpüldünüz :*Bitter Çikolata: Karanlık konulu bir kapağı olan kitap (taciz, ev içi şiddet, tecavüz, yalnızlık, zorbalık, ölüm vb.) 

Çok okumadığım bir tür olduğunu itiraf etmeliyim. Ama okuduğum kitaplar arasında Alex Harley - Kökler kitabı diyebilirim sanırım.

Beyaz çikolata: En sevdiğiniz hafif ve mizah içerikli kitap?

Imm... Asude'nin Papusumun Ajanı ile Vefa Enver'in Çocuk da Yapamadım Kariyer'de serisi arasında kalakaldım. Sanırım her ikisini de söyleyeceğim :)Sütlü çikolata: Çok konuşulan reklamı yapılan ve okumak için öldüğünüz kitap?

Tabi ki DEX Plus'tan çıkan Duvarların Dili Olsa. Arkadaş ÜKG öyle bir tanıttı ki okumak faz oldu! Neyse sipariş verdim geliyor ;)

Karamelli çikolata: Okurken içinizi eritip bir tuhaf hissettiren kitap?

Imm... Fatma Erdek Kara Kış Beyaz Düş olmadı Erken Rüya Zamanlar diyebilirim. 


Kinder sürpriz çikolata: Son zamanlarda sizi şaşırtan bir kitap?

Kocan Kadar Konuş! O kadar övüldü, konuşuldu, reklamı yapıldı ama okuyunca hiçbirine değmiyormuş dedim! Bende bir hayal kırıklığı oldu bu kitap!

Snickers: Hakkında kafayı yediğiniz kitap?

Günahkarlar Serisi ve onların üçlü takıntıları! Cidden okurken de, yorumlarken de çıldırdım! Oldukça sinir bozucu bir durum, anladık arkadaşsınız bir grubun üyesisiniz de...grup takıntınız ne ya! Sinir bozucuydu!
Marşmelovlu sıcak çikolata: Okurken sizi rahatlatan bir kitap?

Böğürtlen Kışı! Kısa bir zamanda bir kere daha okumak istiyorum. Bu kitap şahane.


Çikolata Kutusu: Okuduğunuz hangi seride bol çeşitlilik ve herkese göre olabilecek bir şeyler vardı?

Hangisini önersem bilemedim. LUX Serisi diyeceğim, Providence Serisi'ne haksızlık etmiş olacağım. Bu yüzden ikisi birden diyorum :) Aşk,  paranormal, fanatastik, macera, heyecan ve azıcık uzundan adrenalin ;)
Acı biberli çikolata: Son zamanlarda okuduğunuz en acıklı kitap?

Amanın...son zamanlarda hiç acıklı kitap okumadım ben ama yav :/ Bu yüzden çook önceden okuduğum kitabı söylüyorum.Güneşin Kızları, Corban Addison kaleminden.  Ağlamıştım okurken :(

Bir Mim'in daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Mimleyen bloglarda ve bu etkinliği oluşturan blogda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunar, aşağıdaki blogları Mim'leyerek ben kaçarım :)Bu arada Kitap Soluğu (Buse) extra soruna yanıt veremedim çünkü çok kararsız kaldım yav :))

2 yorum :

  1. Kocan Kadar Konus hakkindaki yorumuna kesinlikle katiliyorum. Tam bir hayal kirikligi. Bu tarz kitaplarda benim favorim her zaman Selindrella keske iki kitapta kalmasaydi ve ücüncü kitapta gelseydi. Hala umudum var :)

    YanıtlaSil
  2. Hatun teşekkürler ama bu ara yoğunluktan ölüyorum :) Boşta kaldığımda yapacağım inşaallah :)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın