27 Ağustos 2012 Pazartesi

1 Heidi Betts - KördüğümÖncelikle kitabı okurken bazı benzetmelere güleceğinizin garantisini verebilirim ben çok güldüm bazı yerlerde.  Gerçekten eğlenceli satırları var kitabın. Ronnie ve Dylan arasındaki diyaloglar, atışmalar, iddialaşmalar o kadar güzel, eğlenceli ve biraz da gerçekçi ki kitabın akışına kapılıyor ve bittiğini son sayfaya geldiğinde fark ediyorsunuz. Ancak kitabın tutku dolu bir kitap olduğunu da söylemeliyim. Erotik satıları da vardı gerçi okurken benim gözüme batmadı çok fazla ama sevmeyenler rahatsız olabilir. 

Heidi Betts'in bir üçlemesinin ilk kitabı bu ve tavsiye ederim. Eğlenecek, gülecek, aşkı ve tutkuyu okuyacaksınız. 

Kitabın konusunu ise aşağıdan okuyabilirsiniz ;)

“Seksi ve eğlenceli. Karşı koymak imkânsız. Bayıldım!”Lori Foster
“Heidi Betts romantik öykülere seksi, yeni bir soluk getiriyor. Muhteşem!”Carly Phillips
“Neşeli ve benzersiz bir anlatım, çekici karakterler, akıcı diyaloglar bir araya gelip Kördüğüm’ün yılın en eğlenceli romantik hikâyesi olmasını sağlamış. Mizah ile erotizmi bir araya getirebilme yeteneği Heidi Betts’i günümüzün aşk romanı yazarları arasında üst sıralara yerleştiriyor.”Lisa Kleypas
“Yeni, ateşli, karşı konulamaz. Kördüğüm’ün her sayfasına bayılacaksınız.”Leanne Banks
Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen’ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica’nın son numarası, Dylan’ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan’ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder.
Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica’nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir.
ÖFKELERİ SONSUZA DEK SÜRECEK MİYDİ?
YOKSA AŞK, HER DÜĞÜMÜ ÇÖZECEK KADAR GÜÇLÜ MÜYDÜ?

1 yorum :

  1. Sanırım okuyacağım bunu, senden o kadar duydum ki :)

    YanıtlaSil

Kitap ya da yazı hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın